O nás

O nás
Společnost Handicap trade s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici vývoje, výroby a distribuce lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu, která začala již v roce 1992.

Zajišťuje vývoj, výrobu a distribuci berlí, vycházkových holí, fixačního materiálu, ortopedických a rehabilitačních pomůcek. Na vývoji nových produktů dlouhodobě spolupracuje s Laboratoří biomechaniky člověka, Fakulty strojní na ČVUT v Praze, Vysokou školou polytechickou v Jihlavě.

 

Výroba Benešov

      

Výroba Praha

                     

EU HMP

 

V letech 2008 - 2009 jsme v partnerství s ČVUT FS - Laboratoří biomechaniky člověka čerpali dotace EU z programu OPPK k realizaci projektu "Inovace francouzské berle". Díky tomuto projektu byly vyvinuty inovovaná francouzská berle FD 93 a nová berle VERA. Obě berle Vám nabízejí výjimečnou ergonomii, design a funkční vlastnosti.

V letech 2011 - 2012 jsme čerpali dotaci Ministersta průmyslu a obchodu programu podpory výzkumu a vývoje s názvem "Vývoj a inovace lokomočních pomůcek". Na tomto programu jsme opět spolupracovali s ČVUT FS - Laboratoří biomechaniky člověka.